Населення сплачує за спожитий газ майже 100%. Бюджетні установи - теж, хоча ціни інколи перевищують $800 за тисячу кубометрів. А ось промислові підприємства заборгували державі мільярди. Але "Нафтогаз", Міненерго, суди та Генеральна прокуратура не поспішають вибивати гроші, особливо з провладних олігархів.
Сиджу вивчаю «Додаток № 81 до
рішення виконкому від 27 квітня 2011р. №294». Цей додаток є не що інше, як
Структура тарифу по утриманню будинку та прибудинкової території.
Мене, як і більшість мешканців
міста Миргород дуже дивують методи розрахунку тарифів запослуги ЖЕКу. І тому, шановний читачу,
пропоную разом розібратися у цій, так званій, структурі тарифів
31 Березня 2011 року 16:32 [версія для друку] У діях організаторів та виконавців операцій зі знищення підпілля ОУН міститься склад злочину відповідно до статті 438 Кримінального кодексу України... На початку цього року Народний Рух України випустив невеличку книгу під назвою «Окупанти без маски». У цій книзі надрукована мовою оригіналу на ім’я Міністра державної безпеки УРСР генерал-лейтенанта Савченка Доповідна записка під грифом «СОВЕРШЕННО СЕКРЕТНО» від 30.11.1947 р. «Об использовании специальных агентурно-боевых групп по ликвидации подполья ОУН и его вооруженных банд в западных областях Украинской ССР». Ця доповідна – це свого роду докладний посібник щодо знищення як військових формувань ОУН-УПА, так і мирних жителів, які їм допомагали або співчували. У ній наведено конкретні приклади «успішних» операцій, прізвища та псевдоніми агентів МГБ (НКВД), описані схеми щодо вербування мирних жителів і ліквідації підпілля.
Факти, подані в книжці «Окупанти без маски», з правової точки зору є злочинною діяльністю комуністичного режиму проти українського національно-визвольного руху, оскільки такі дії суперечили навіть тим законам, що існували в СРСР в 1940-1950-х роках. Про це заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук Володимир Василенко під час круглого столу на тему «Шокуючі документи: НКВД проти українського руху опору».
В Україні шевченківські святкування мають свою історію та свою традицію. Її початком можна вважати 1862 рік. Про це у своїх спогадах нині розповідають учасники руху шістдесятників, посилаючись на ще живі тоді усні перекази. За ними до храму Різдва Христового (зруйнованого у часи СРСР та відбудованого в часи незалежності і відомого також як Шевченківська церква), де у час перепоховання Тараса Шевченка в 1861 році відправся заупокійна служба за рік знов прийшла маса народу.
25 Лютого 2011 року 11:45 [версія для друку] • "Я подолаю економічний спад, доб´юсь зростання національної економіки, що приведе до створення нових робочих місць, збільшення реальної заробітньої плати..." • "Податкові канікули на 5 років для малого бізнесу" • "Захист пенсій від інфляції" • "Збереження більш як 2000 сільських шкіл шляхом відміни обмежень наповнюваності навчальних класів" • "Фінансування медицини – не менше 10% ВВП"
От і добіг кінця виборчий процес у Миргороді. Відлунали агітаційні заклики
голосувати за того, чи іншого кандидата. Прийшли і проголосували виборці,
зробивши свій вибір. У виборах прийняли участь 13681 виборець, що складає 41.8%
від загальної суми виборців. Що змінили ці вибори? На це питання є тільки одна
відповідь.