Четвер, 13-Червня-2024, 07:05:25 Ви увійшли як  Гість | Група "Гости"  Вітаю Вас  Гість | RSS

 | А. Первинні осередки Руху | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Clocks for website
<a href="http://www.clock4blog.eu">clock for blog</a>
Free clock for your blog
» Меню сайту

» Категорії
Статті Чорновола [7]
ЗМІ про нас [1]
Історія [8]
Акції [17]
Події [13]
Аналітика [23]
Думка лідерів [42]
Заяви, звернення [50]


»Архів

» Випадкове фото


 
Сохранить

А. Первинні осередки Руху

[версія для друку]

 32. Первинний осередок - постійно діюча низова ланка Руху. Первинний осередок утворюється не менше ніж трьома членами Руху на добровільних засадах за згодою відповідної районної (іншої з статусом районної) організації або, за її відсутності, обласної (крайової) організації Руху, на обліку в якій стоять ці члени Руху. Створені і зареєстровані у відповідній районній організації первинні осередки реєструються відповідно до вимог чинного законодавства України.
Створення нового осередку може відбутися лише після повідомлення ініціаторів до районної, а за її відсутності - обласної (крайової) організації Руху та отримання згоди їх керівних органів.
33. Первинний осередок у своїй діяльності керується Програмою та Статутом Руху, ухвалами керівних органів Руху та організовує своїх членів на виконання визначених ними завдань. Форми роботи осередку, план діяльності визначаються самим осередком.
Ухвали керівних органів Руху з програмних‚ статутних та виборчих питань обов´язкові для виконання осередками. Відмова у виконанні ухвал керівних органів Руху з інших питань повинна бути мотивованою і затверджується рішенням зборів осередку. У такому випадку районна організація може рішенням свого керівного органу звільнити осередок від виконання цієї ухвали.
34. Осередок:
а) веде облік членів Руху;
б) приймає до Руху нових членів;
в) проводить перереєстрацію членів Руху відповідно до ст.19 Статуту;
г) має право накладати стягнення на членів Руху відповідно до ст.21 Статуту;
ґ) має право виключення з Руху відповідно до ст.22 Статуту;
д) розглядає заяви про поновлення у Русі відповідно до ст.26 та 27 Статуту;
е) організовує ознайомлення членів Руху з документами та рішеннями керівних органів Руху;
є) організовує та здійснює заходи Руху відповідно до програмних завдань‚ статутних вимог та рішень керівних органів;
ж) проводить збори членів осередку не рідше одного разу на місяць.
35. Осередок діє на громадських засадах.
Організовує роботу осередку‚ репрезентує його у керівних органах Руху‚ звітує перед осередком‚ розпоряджається коштами осередку за його рішенням голова осередку.
Голова осередку обирається з числа членів Руху на загальних зборах осередку терміном на один рік. Збори за своїм рішенням можуть обирати на той же термін також інших посадових осіб та керівні органи осередку (заступників‚ раду осередку‚ скарбника та ін.).
Районна (міська) рада Руху або провід районної (міської) організації Руху може вносити на розгляд зборів осередку рекомендації щодо кандидатури голови осередку.
36. Збори осередку скликаються головою осередку або на вимогу не менше третини його членів. Збори осередку можуть бути також скликані рішенням районної або обласної (крайової) ради Руху чи проводу відповідної організації.
Збори первинного осередку, як правило, є відкритими. Збори осередку чинні за участі в них не менше половини членів осередку. Всі питання вирішуються звичайною більшістю голосів від числа присутніх членів осередку. У роботі зборів осередку можуть брати участь з правом дорадчого голосу представники керівних органів Руху. Про проведення зборів осередку заздалегідь ставиться до відома районна рада Руху.
37. Кошти осередку формуються за рахунок членських внесків та пожертв, а також коштів, переданих осередкові районною або обласною (крайовою) організацією Руху. Частину суми внесків осередок передає до районної організації. Розмір відрахувань визначається рішенням районної ради Руху.
38. У випадках грубих порушень Програми‚ Статуту чи ухвал керівних органів, дій‚ які перешкодили здійсненню виборчої політики Руху або нанесли суттєву шкоду авторитетові Руху‚ районна рада або провід обласної (крайової) організації Руху має право своєю ухвалою скликати позачергові звітно-виборні збори осередку, припинити діяльність осередку з його розформуванням, призначити перереєстрацію членів осередку.
Осередок має право оскаржити таку ухвалу протягом 15 днів з часу ознайомлення з нею голови осередку до керівного органу Руху вищого рівня або обласної чи Центральної контрольно-ревізійної комісії. Заява про оскарження має бути розглянута протягом двох місяців.
Призначені ухвалою районної ради чи проводу обласної (крайової) організації Руху позачергові збори осередку, як правило, проводить представник‚ призначений районною радою Руху.
У випадку припинення діяльності осередку ухвалою районної ради Руху належність до Руху членів цього осередку може бути індивідуально підтверджена шляхом проведення їх перереєстрації за рішенням відповідного керівного органу Руху, закріпленням членів Руху за іншим існуючим осередком чи створенням нового.

» Голова
 
 Голова Миргородської міської організації Народного Руху України

» Нові фото


» Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

» Дузі сайту

maidan.org.ua

PR-CY.ru

Информер тиц и PR


Хранение изображений бесплатный хостинг изображений Закачивай Любые картинки
Бои: смотреть драки Онлайн
Медицинские тесты Свойства витаминов Ru
Если ты в игре продажа развивающие игры Вступай!
Жми сейчас: интернет магазин новости Регистрируйся!

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz