Четвер, 13-Червня-2024, 05:10:13 Ви увійшли як  Гість | Група "Гости"  Вітаю Вас  Гість | RSS

 | Д. Фракції (депутатські групи) Руху у представницьких органах влади | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Clocks for website
<a href="http://www.clock4blog.eu">clock for blog</a>
Free clock for your blog
» Меню сайту

» Категорії
Статті Чорновола [7]
ЗМІ про нас [1]
Історія [8]
Акції [17]
Події [13]
Аналітика [23]
Думка лідерів [42]
Заяви, звернення [50]


»Архів

» Випадкове фото


 
Сохранить

Д. Фракції (депутатські групи) Руху у представницьких органах влади

[версія для друку]

  99. Фракція Руху у Верховній Раді реалізує державотворчу діяльність Руху на законодавчому рівні.
Фракція діє на основі законодавства України та Положення про фракцію Руху, прийнятого фракцією.
Фракція Руху формується з народних депутатів України‚ які є членами Руху або виявили згоду дотримуватися Положення про фракцію Руху у Верховній Раді України.
Фракція підзвітна Центральному Проводові та Всеукраїнським Зборам (З’їздові) Руху. Фракція Руху бере участь у формуванні стратегії і тактики Руху.
Головою фракції Руху у Верховній Раді України є Голова Народного Руху України.
100. За рішенням фракції Руху та Політичної Ради Руху народний депутат України - член Руху може входити до складу іншої фракції (групи) у Верховній Раді України, з якою фракція Руху має угоду про парламентський блок або коаліцію. На вимогу Центрального Проводу Руху народний депутат України - член Руху зобов’язаний невідкладно повернутися до складу фракції Руху.
У разі виходу народного депутата України - члена Руху, обраного за партійними списками Руху (виборчого блоку, до складу якого входив Рух), з фракції Руху без згоди фракції та Політичної Ради Руху Центральний Провід Руху розглядає питання про виключення цієї особи з Руху у порядку, передбаченому Статутом. У разі припинення народним депутатом України членства в Русі або його виключення з Руху Центральний Провід Руху своєю ухвалою скеровує подання щодо припинення  депутатського мандату цієї особи відповідно до чинного законодавства.
На підставі ухвали Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Руху про входження Руху до складу виборчого блоку з іншими партіями та висунення спільного виборчого списку кандидатів у народні депутати України Центральний Провід Руху може прийняти ухвалу про утворення у Верховній Раді України спільної фракції блоку з участю народних депутатів України - членів Руху. Положення про спільну фракцію блоку підлягає обов’язковому затвердженню Центральним Проводом Руху.
101. Члени Руху - депутати представницького органу місцевого самоврядування утворюють у відповідній раді фракцію чи депутатську групу Руху відповідно до законодавства та реґламенту відповідної ради. Фракція (депутатська група) Руху у відповідній раді діє на основі Положення про фракцію (депутатську групу), прийнятого фракцією (групою) та затвердженого обласною (крайовою) радою Руху.
До фракції (депутатської групи) Руху можуть входити також депутати, які не є членами Руху, котрі виявили згоду дотримуватися Положення про фракцію (депутатську групу).
В окремих випадках за згодою відповідної обласної (крайової) ради Руху депутати місцевої ради - члени Руху можуть входити до складу фракцій (депутатських груп), створених спільно з іншими депутатами демократичної орієнтації.
102. Народний депутат України - член Руху звітує про свою діяльність перед Політичною Радою або Центральним Проводом Руху. Член Руху - депутат представницького органу звітує про свою діяльність перед організацією Руху відповідного рівня. На запрошення обласної (крайової) організації народний депутат України – член Руху інформує конференцію або відповідний керівний орган цієї організації про свою діяльність та діяльність фракції Руху (фракції блоку, до складу якого входить Рух) у Верховній Раді України.


» Голова
 
 Голова Миргородської міської організації Народного Руху України

» Нові фото


» Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

» Дузі сайту

maidan.org.ua

PR-CY.ru

Информер тиц и PR


Хранение изображений бесплатный хостинг изображений Закачивай Любые картинки
Бои: смотреть драки Онлайн
Медицинские тесты Свойства витаминов Ru
Если ты в игре продажа развивающие игры Вступай!
Жми сейчас: интернет магазин новости Регистрируйся!

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz