Четвер, 13-Червня-2024, 06:40:53 Ви увійшли як  Гість | Група "Гости"  Вітаю Вас  Гість | RSS

 | V. ПРАВНИЙ СТАТУС | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

Clocks for website
<a href="http://www.clock4blog.eu">clock for blog</a>
Free clock for your blog
» Меню сайту

» Категорії
Статті Чорновола [7]
ЗМІ про нас [1]
Історія [8]
Акції [17]
Події [13]
Аналітика [23]
Думка лідерів [42]
Заяви, звернення [50]


»Архів

» Випадкове фото


 
Сохранить

V. ПРАВНИЙ СТАТУС

[версія для друку]

108. Рух має єдиний Статут. Обласні (крайові), районні (інші з правами районних) організації та осередки Руху не мають власних статутів і діють на підставі цього Статуту.
109. Рух після державної реєстрації у встановленому законодавством порядку діє на правах юридичної особи, має власний баланс, рахунки в банку, власні штампи та печатку.
Обласні (крайові), районні (інші з статусом районної) організації (районні осередки), первинні осередки Руху реєструються у керівних органах Руху у порядку, передбаченому Статутом. На підставі внутрішньої реєстрації обласні (крайові), районні (інші з статусом районної) організації (районні осередки) проходять державну реєстрацію у встановленому законодавством порядку і після цього діють на правах юридичної особи, мають власні баланси, рахунки в банку, власні штампи та печатки.
Зразки штампів та печатки Руху затверджуються Центральним Проводом, штампів та печаток обласних (крайових) та районних організацій – відповідним обласним (крайовим) проводом.
110. Рух має свою символіку‚ затверджену ухвалою Всеукраїнських Зборів (З’їзду), яка повинна бути зареєстрована в установленому порядку. Символіка Руху може бути виготовлена тільки за ухвалою Центрального Проводу або Політичної Ради Руху.
Рух має виключне право на використання своєї назви (як повної, так і скороченої) та своєї символіки. Використання назви та символіки Руху особами, які не є членами Руху, а також органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями для цілей, не пов’язаних з діяльністю Руху, можливе тільки за рішенням керівних органів Руху.
111. Рух має право засновувати або вступати у міжнародні спілки, статутами яких передбачено створення лише консультативних або координуючих центральних органів.
112. Рух веде облік і статистичну звітність згідно з чинним законодавством. Рух‚ створені ним установи та організації зобов´язані вести оперативний та бухгалтерський облік‚ статистичну звітність‚ зареєструватись в органах державної податкової інспекції та вносити до бюджету платежі у порядку і розмірах‚ передбачених законодавством.
Рух не несе відповідальності у майнових зобов´язаннях ланок Руху‚ які є юридичними особами‚ а останні не є відповідальними у майнових зобов´язаннях Руху.
113. Справа припинення діяльності Народного Руху України вирішується Всеукраїнськими Зборами (З’їздом) Руху або за рішенням суду згідно з чинним законодавством.
Припинення діяльності (ліквідація чи розпуск) або реорганізація обласної (крайової) чи районної (іншої з статусом районної) організації (районного осередку) Руху може здійснюватися виключно ухвалою Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Руху. Саморозпуск чи реорганізація структурних ланок Руху їх власним рішенням не допускається.
114. Кошти та інше майно Руху‚ в тому числі в разі його ліквідації‚ не можуть перерозподілятися між його членами і використовуються для виконання статутних завдань або на благодійні цілі‚ а у випадках‚ передбачених законодавчими актами‚ за рішенням суду спрямовуються в доход держави.
При ліквідації районної (іншої з статусом районної) чи обласної (крайової) організації Руху на підставі ухвали Всеукраїнських Зборів (З’їзду) Руху їхнє майно використовується для виконання статутних завдань або на благодійні цілі, а у випадках, передбачених законодавством, за рішенням суду спрямовується в дохід держави.

 


» Голова
 
 Голова Миргородської міської організації Народного Руху України

» Нові фото


» Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

» Дузі сайту

maidan.org.ua

PR-CY.ru

Информер тиц и PR


Хранение изображений бесплатный хостинг изображений Закачивай Любые картинки
Бои: смотреть драки Онлайн
Медицинские тесты Свойства витаминов Ru
Если ты в игре продажа развивающие игры Вступай!
Жми сейчас: интернет магазин новости Регистрируйся!

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz